+421 911 470 470 I info@becafe.sk

Pražiareň kávyspoznajte nás bližšie

Sme mladá rozrastajúca sa pražiareň kávy, ktorá dováža kávu najvyššej kvality z celého sveta a praží ju každý týždeň podľa chutí zákazníkov.

Be:café teda „byť káva“? Hovoríte si prečo sme našu značku kávy nazvali práve takto? Sme totiž milovníkmi kávy a chutný dúšok kávy dokáže život jednoducho spríjemniť. Našim cieľom je naučiť ľudí piť dobrú kávu a žiť kávou teda – be:café. Taktiež by sme Vás chceli presvedčiť, že naša káva pražená s vášňou v našej lokálnej pražiarni chutí lepšie než káva z veľkých reťazcov.

Kávu pražíme vtedy ked vidíme že sa nám míňajú zásoby aby sme vždy zaručili jej čerstvosť.

Chceme sprístupniť kávu z celého sveta všetkým ľuďom a chceme aby vedeli z ktorej krajiny je káva, ktorej dúšok si práve užívajú. Pražíme kávu podľa chuti našich zákazníkov a chceme vyhovieť každému. Teda pražíme kávu, ktorá naozaj chutí.

Pri výbere kávových zŕn dbáme na ich kvalitu. Pred upražením zrná prezeráme aby sme sa vyvarovali prípadným kvalitatívnym nedostatkom. Kávu pražíme v malých dávkach aby sa k Vám vždy dostala čerstvá. Predchádzame teda tomu aby stála dva mesiace v sklade ako pri medzinárodných reťazcoch, ktoré pražia kávu na tony.

U nás máte možnosť vybrať si kávu upraženú na mieru. Pri odbere od určitého množstva si môžete vybrať nie len stupeň praženia, veľkosť balíčkov, mletie, ale aj krajinu, ktorá Vám napadne. Prečo to robíme ?

Pretože my sme káva! Buďte ňou aj Vy…. Be:café.